Spotkania Transportowe – JESIEŃ 2023

jeden dzień, wiele możliwości

Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w jesiennej edycji Spotkań Transportowych – bezpłatnej konferencji szkoleniowej dla branży transportowej, organizowanej przez redakcję miesięczników
TSL Biznes i Truck & Van wraz z partnerami.

Szczegóły konferencji, lokalizacje oraz daty już niebawem!

SPOTKANIA TRANSPORTOWE

jeden dzień, wiele możliwości

KONFERENCJA MERYTORYCZNA

W programie jak zwykle nie zabraknie obszernych prelekcji, odpowiadających na bieżące i potencjalne problemy branży transportowej. Podczas aktualnej edycji porozmawiamy na tematy związane m.in.: z pakietem mobilności i nowymi zasadami delegowania kierowców i innych pracowników oraz wszelkimi odstępstwami, odliczeń od podatku dochodowego dla kierowców. Poruszymy też tematy związane ze zmianami w kwestii szkoleń i uzyskiwania kodu 95. Nie zabraknie również tematów uniwersalnych i stale spędzających sen z powiek przewoźników, jak klauzule prawne i podatkowe oraz następstwa ubezpieczeniowe, związane z różnymi rodzajami zleceń w transporcie. Nasi eksperci nie wdają się w zbędne politykowanie i narzekanie, lecz udzielają konkretnych wskazówek i porad, jak działać w tych bardzo dynamicznych i niespokojnych czasach.

STREFA EKSPERCKA i BIZNESOWA

Uzupełnieniem części merytorycznej jest obszerna strefa ekspercka i biznesowa (mini-targi branżowe), w której do dyspozycji uczestników pozostają eksperci prawni oraz dostawcy produktów i usług, prezentujący rozwiązania wspierające skuteczniejsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze prowadzenie działalności transportowej. Do odwiedzenia naszych mini-targów zapraszamy również uczestników, którzy nie przewidują całodziennego udziału w konferencji (wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym)

 

Zdobądź nowe zlecenia!

W Strefie Załadowcy na uczestników konferencji będą czekali przedstawicieli firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, spedycyjnych i operatorów logistycznych, który poszukują przewoźników do nawiązania współpracy.

Przewoźnikom i menedżerom transportu drogowego zapewniamy w pełni darmowy udział w konferencji, wraz z całodniowym bufetem kawowym oraz lunchem. Każdy z uczestników otrzyma również pakiet konferencyjny, zawierający czasopisma TSL Biznes i Truck&Van, oraz materiały informacyjne partnerów i ekspertów. 

 

Zarejestruj się teraz! Bezpłatnie!

Dołącz do nas w jedym z ośmiu miast. Tej wiosny przygotowaliśmy wiele wystąpień istotnych dla branży transportowej. Nie może Cię zabraknąć!

Partnerzy edycji WIOSNA 2023