Online Spotkania Transportowe

Epidemia koronawirusa przekierowała prawie całą gospodarkę do pracy zdalnej. Przez to również nasze wiosenne Spotkania Transportowe nie mogły się odbyć w tradycyjnej formie. Jednak życie i biznes toczą się dalej, ale wymagają nowego podejścia i wprowadzenia zmian, dostosowujących nas do nowej rzeczywistości.

Dlatego zanim znów będziemy mogli spotkać się osobiście, chcemy pozostać z Wami w kontakcie elektronicznym i móc dostarczać najnowszych i najwartościowszych informacji, które pomogą Wam, branży transportu drogowego, by ten trudny i dziwny czas przetrwać bezpiecznie i efektywnie ekonomicznie.

Celowo i świadomie nie organizujemy konferencji „live” bowiem wiemy, jak trudno w branży transportowej wygospodarować czas konkretnego dnia o danej godzinie i wytrwać przed komputerem kilka godzin. Dlatego z materiałów eksperckich (również wideo) możesz korzystać w dowolnym momencie i wielokrotnie.

Zapraszamy na: online.SpotkaniaTransportowe.pl

Zapraszamy przewoźników, właścicieli i menedżerów firm transportowych oraz pracowników działów transportu drogowego do udziału w kolejnej, wiosennej edycji Spotkań Transportowych – cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych dla branży transportowej, organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van wraz z partnerami.

KONFERENCJA MERYTORYCZNA: W programie jak zwykle nie zabraknie obszernych prelekcji, odpowiadających na bieżące i potencjalne problemy branży transportowej. Brexit? Pakiet mobilności? Kontrole ITD w przedsiębiorstwie? Politycy i media nastawione na sensacyjne informacje straszą nas i wieszczą koniec polskiego transportu. Nasi eksperci nie wdają się w zbędne politykowanie i narzekanie, lecz udzielają konkretnych wskazówek i porad.

STREFA EKSPERCKA i BIZNESOWA: Uzupełnieniem części merytorycznej jest obszerna strefa ekspercka i biznesowa (mini-targi branżowe), w której do dyspozycji uczestników pozostają eksperci prawni oraz dostawcy produktów i usług, prezentujący rozwiązania wspierające skuteczniejsze, bezpieczniejsze i efektywniejsze prowadzenie działalności transportowej. Do odwiedzenia naszych mini-targów zapraszamy również uczestników, którzy nie przewidują całodziennego udziału w konferencji (wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym).

ZDOBĄDŹ NOWE ZLECENIA: W Strefie Załadowcy na uczestników konferencji będą czekali przedstawicieli firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, spedycyjnych i operatorów logistycznych, który poszukują przewoźników do nawiązania współpracy.

Przewoźnikom i menedżerom transportu drogowego zapewniamy w pełni darmowy udział w konferencji, wraz z całodniowym bufetem kawowym oraz lunchem. Każdy z uczestników otrzyma również pakiet konferencyjny, zawierający czasopisma TSL Biznes i Truck&Van, oraz materiały informacyjne partnerów i ekspertów. Uczestnicy edycji warszawskiej otrzymują również gratis bilety wstępu na targi MT TSL w Ptak Warsaw Expo.

SPOTKANIA TRANSPORTOWE – jeden dzień, wiele możliwości

 

gazety

 

Jeśli masz uwagi lub propozycje tematów, którymi powinniśmy zająć się podczas kolejnych edycji Spotkań Transportowych, napisz do nas na adres spotkania@kmg-media.pl

Zapraszamy do współpracy firmy i organizacje, którzy chciałyby przekazać uczestnikom konferencji informacje o swojej działalności i ofercie (w formie np. stanowiska promocyjnego, krótkiej prelekcji lub insertu materiałów promocyjnych).

Do aktywnej obecności zapraszamy również firmy produkcyjne, dystrybucyjne, spedycyjne i logistyczne, które poszukują przewoźników do nawiązania współpracy.

 Zapraszamy do kontaktu: Mirosław Ganiec | m.ganiec@kmg-media.pl | tel. 502 532 575