Strefa ekspercka i biznesowa | Białystok – 21.04.2022

Przez cały dzień do dyspozycji uczestników pozostają eksperci prawni i przedstawiciele firm oferujących rozwiązania wspierające branżę transportową i zwiększające efektywność jej prowadzenia.

LKW WALTER

Firma LKW WALTER jest znana w całej Europie jako lider na rynku ładunków całopojazdowych, niezależnie od tego, czy szukają Państwo ładunków sporadycznie, czy też stałego zatrudnienia w kółku! LKW WALTER oferuje stałe zlecenia w ciężarowym transporcie drogowym lub w truckingu naczep! Codziennie realizujemy nawet do 8.000 ładunków. Zostań naszym Partnerem i rozwijaj się razem z nami.

Zapraszamy również do korzystania z naszej bezpłatnej giełdy ładunków  – LOADS TODAY !

Już teraz mogą się Państwo zarejestrować – bezpłatnie i niezobowiązująco – i optymalizować wykorzystanie swoich pojazdów (informacje i hasło otrzymają Państwo niezwłocznie)! Instalacja oprogramowania nie jest wymagana. Giełda transportowa LKW WALTER jest dostępna dla Państwa online przez całą dobę!

WALTER LEASING

WALTER LEASING oferuje nowe i używane ciągniki siodłowe (marek Volvo, DAF, Mercedes Benz, Scania, MAN, Ford, Renault i Iveco) oraz naczepy (marek Krone, Schmitz, Kögel, Schwarzmüller, Wielton, Fliegl i Hangler) na bazie leasingu / zakupu na raty.

Firma Walter Leasing należy do austriackiego Koncernu WALTER GROUP. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala na zaoferowanie optymalnego doradztwa przez cały czas trwania umowy. Modele finansowania są indywidualnie dopasowane a formalności proste i szybkie. Większość pojazdów mamy dostępnych od ręki a raty mogą być rekompensowane ze zleceniami spedycji LKW WALTER.

Kancelaria Transportowa KOBEN Spółka z o.o.

Formalizm, rozliczenia, sankcje… to coś czego nie lubi żaden przedsiębiorca, prawda? To coś, co często hamuje rozwój firmy transportowej, bo jako właściciel grzęźniesz w ustawach, rozporządzeniach, przepisach, zamiast myśleć o kolejnych inwestycjach czy wydajniejszych rozwiązaniach. Zmienimy to! Przejmiemy Twoje obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji dotyczącej analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, wesprzemy Cię w kwestiach prawnych, będziemy monitorować zmiany w prawie, wyjaśnimy wszelkie niejasności – my czuwamy, Twój biznes idzie (jedzie!) naprzód!

Sens naszej działalności widzimy w rozwoju firm transportowych (w tym Twojej!) oraz całej branży. Poza codziennym wsparciem dla przedsiębiorców, przekazujemy swoją wiedzę poprzez liczne publikacje prasowe, internetowe, wydawnicze, angażujemy się w organizację szkoleń i najważniejszych branżowych wydarzeń. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na jednym z nich – do zobaczenia!

IMPULS LEASING

Spółka IMPULS-LEASING Polska od 15 lat wspiera polskich przedsiębiorców, oferując finansowanie w formie leasingu operacyjnego, finansowego, pożyczki, dzierżawy oraz finansowanie stocku pojazdów dla autoryzowanych dealerów. 

IMPULS-LEASING Polska wchodzi w skład Holdingu IMPULS-LEASING International należącego do Grupy Bankowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria, której aktywa wynoszą ponad 40 mld EUR.

Spółki leasingowe z Grupy Raiffeisenlandesbank są obecne w 6 krajach: Austria, Chorwacja, Czechy, Niemcy, Polska, Rumunia. 

Wysoka jakość świadczonych usług była, jest i będzie jednym z głównych priorytetów IMPULS-LEASING Polska co potwierdzają otrzymane nagrody oraz wyniki badań. W 2021 roku Spółka po raz siódmy otrzymała godło „Firma Przyjazna Klientowi”. Wyniki badania Satysfakcji Klienta 2021 roku pokazały, że 96% Klientów ocenia współpracę z IMPULS-LEASING Polska bardzo dobrze i dobrze.

Easytrip Transport Services

Easytrip Transport Services jest europejskim dostawcą usług dedykowanych firmom wykonującym międzynarodowy transport drogowy. Dzięki szerokiej sieci zaufanych partnerów i lokalnych dostawców usług, pozwalamy naszym Klientom na wybór rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W swojej działalności łączymy transport drogowy, kolejowy i morski.

Kompleksowość naszej oferty umożliwia Klientom opłatę dróg w całej Europie, także w ramach EETS, zakupy paliwa, przejazdy przez tunele lub rezerwacje miejsc na pociągach ROLA. Z nami zarezerwujesz przeprawę promową na dowolnym kierunku np. do Wielkiej Brytanii, Irlandii lub na Sycylię, parking strzeżony, czy też zwrócisz szybko zagraniczny podatek VAT i akcyzę. W ramach usług cyfrowych zintegrowanych z urządzeniami interoperacyjnymi oddajemy do dyspozycji rozwiązanie telematyczne KMaster wspomagające zarządzanie firmą, pojazdami i ich kosztami. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę, wyślij e-mail (info.pl@easytrip.eu) lub zadzwoń do lokalnego biura Easytrip Transport Services.

 

Spółka VAT POLSKA a Negometal Company

Świadczy usługi dla transportu międzynarodowego: zwrot VAT z faktur i paragonów do 15 dni; zwrot podatku akcyzowego; sprzedaż urządzeń do opłat drogowych Negoroad oraz kart paliwowych C2A z innowacyjnymi tanimi systemami płatności bez konieczności ustanawiania depozytu czy zabezpieczeń. Ponadto oferujemy usługi w zakresie rezerwacji tuneli jak również pomoc prawną w zakresie „Zmowy cenowej producentów”