Warszawa – 4 listopada 2021

Przez cały dzień do dyspozycji uczestników pozostają eksperci prawni i przedstawiciele firm oferujących rozwiązania wspierające branżę transportową i zwiększające efektywność jej prowadzenia.

Boekestijn Transport

Rodzinna firma transportowa z blisko 30 letnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.

Nowoczesna flota ponad 600 ciągników w standardzie EURO6, oddziały w Holandii, Niemczech, Irlandii, Mołdawii, Białorusi a także centrum monitoringu i operacji w Gądkach pod Poznaniem pozwala skutecznie realizować zlecenia tranportowe nawet najbardziej wymagających klientów.

O sukcesie firmy stanowią jej pracownicy – ponad 1100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów dba codziennie o to, aby proces transportu odbywał się możliwie najszybciej i bez żadnych przeszkód.

Firma oferuje dedykowane rozwiązania w zakresie transportu:
Ładunków wysokiej wartości,  Ubrań na wisząco, Lekarstw w standardzie.

Najwyższy poziom usług potwierdzony jest certyfikatami Tapa TSR1, AEO, ISO 9001 oraz GDP.

Znaczącą częścią działalności firmy jest trucking – usługa polegająca na dedykowanej współpracy z klientem na wyłączność przy wykorzystaniu ciągników oraz kierowców Boekestijn Transport, oraz naczep i ciągłości zleceń klienta. W ramach usługi truckingu oferowane jest wsparcie biurowe 24/7, Inteligentne, autonomiczne systemy raportowania oraz dostęp do rozwiązań IT.

Transport Francais Representant

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę wszelkich regulacji ustanowionych zgodnie z ustawą Loi Macron:

 • ustanowienie przedstawiciela we Republice Francuskiej
 • nadzór nad kompletowaniem wymaganej dokumentacji
 • tłumaczenia zwykłe i przysięgłe francusko/polskie oraz polsko/francuskie
 • wsparcie Kancelarii Prawnej w zakresie europejskiego prawa transportowego i prawa przewozowego

LKW WALTER

Firma LKW WALTER jest znana w całej Europie jako lider na rynku ładunków całopojazdowych, niezależnie od tego, czy szukają Państwo ładunków sporadycznie, czy też stałego zatrudnienia w kółku! LKW WALTER oferuje stałe zlecenia w ciężarowym transporcie drogowym lub w truckingu naczep! Codziennie realizujemy nawet do 8.000 ładunków. Zostań naszym Partnerem i rozwijaj się razem z nami.

Zapraszamy również do korzystania z naszej bezpłatnej giełdy ładunków  – LOADS TODAY !

Już teraz mogą się Państwo zarejestrować – bezpłatnie i niezobowiązująco – i optymalizować wykorzystanie swoich pojazdów (informacje i hasło otrzymają Państwo niezwłocznie)! Instalacja oprogramowania nie jest wymagana. Giełda transportowa LKW WALTER jest dostępna dla Państwa online przez całą dobę!

WALTER LEASING

WALTER LEASING oferuje nowe i używane ciągniki siodłowe (marek Volvo, DAF, Mercedes Benz, Scania i MAN) oraz naczepy (marek Krone, Schmitz, Kögel, Schwarzmüller, Wielton i Kässbohrer) na bazie leasingu / zakupu na raty.


Firma Walter Leasing należy do austriackiego Koncernu WALTER GROUP. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwala na zaoferowanie optymalnego doradztwa przez cały czas trwania umowy. Modele finansowania są indywidualnie dopasowane a formalności proste i szybkie. Pojazdy dostępne są od ręki a raty mogą być rekompensowane ze zleceniami spedycji LKW WALTER.

Birrt Sp. z o.o.

Birrt Sp. z o.o., zaledwie w rok, rozwiązała kluczowy problem jednego z liderów branży transportowej zajmującego się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Efektem pracy było stworzenie aplikacji webowej, która stała się platformą pracy dla wszystkich pracowników klienta. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam dalej tworzyć rozwiązania IT dla przedsiębiorstw.

Naszym głównym produktem jest BSOPT. System stworzony we współpracy z przedsiębiorstwami transportowymi i dla przedsiębiorstw transportowych. BSOPT integruje wszystkie procesy występujące w przedsiębiorstwie transportowym dając szybki dostęp do raportów zarządczych wspierających podejmowanie codziennych i strategicznych decyzji biznesowych.

Ponadto skupiamy się nie tylko na dostarczaniu gotowych programów, ale także otaczamy opieką naszych Klientów oferując kompleksowy outsourcing IT. Nasi specjaliści wspierają w zarządzaniu infrastrukturą teleinformatyczną, a także w konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Posiadamy wiedzę, dzięki której jesteśmy w stanie zasugerować najbardziej efektywne sposoby zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerskimi. Tworzymy responsywne i nowoczesne strony internetowe, które pozwalają skutecznie wprowadzić biznes do sieci i zwiększyć ilość klientów. Pamiętaj, że nasz zespół projektantów, programistów i administratorów, może stworzyć dedykowane rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Kancelaria Transportowa KOBEN Spółka z o.o.

Formalizm, rozliczenia, sankcje… to coś czego nie lubi żaden przedsiębiorca, prawda? To coś, co często hamuje rozwój firmy transportowej, bo jako właściciel grzęźniesz w ustawach, rozporządzeniach, przepisach, zamiast myśleć o kolejnych inwestycjach czy wydajniejszych rozwiązaniach. Zmienimy to! Przejmiemy Twoje obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji dotyczącej analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, wesprzemy Cię w kwestiach prawnych, będziemy monitorować zmiany w prawie, wyjaśnimy wszelkie niejasności – my czuwamy, Twój biznes idzie (jedzie!) naprzód!

Sens naszej działalności widzimy w rozwoju firm transportowych (w tym Twojej!) oraz całej branży. Poza codziennym wsparciem dla przedsiębiorców, przekazujemy swoją wiedzę poprzez liczne publikacje prasowe, internetowe, wydawnicze, angażujemy się w organizację szkoleń i najważniejszych branżowych wydarzeń. Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na jednym z nich – do zobaczenia!

Lutz Assekuranz

Lutz Assekuranz z siedzibą w Wiedniu prowadzi działalność w zakresie ubezpieczeń związanych z usługami transportowymi i logistycznymi OCP/OCS pośrednicząc w sprzedaży wysokiej jakości produktów ubezpieczeniowych.

Zajmuje się udzielaniem fachowych porad dotyczących wszelkich zagadnień związanych z ochroną ubezpieczeniową w branży transportowej i logistycznej zarówno na płaszczyźnie krajowej jak i międzynarodowej. Wieloletnie doświadczenie firmy Lutz Assekuranz i współpraca z międzynarodową siecią ekspertów zapewnia możliwie najlepszą ochronę i sprawną obsługę.

Wzajemne zaufanie to jedna z najważniejszych podstaw działalności firmy Lutz Assekuranz.

Oferowane ubezpieczenie OCP (Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika) z Kabotażem za pośrednictwem firmy LUTZ ASSEKURAZ to:

 • pakiet trzech ubezpieczeń zawartych w jednej, kompletnej polisie (bez zbędnej konieczności doubezpieczania przez spedycje) w ruchu krajowym, międzynarodowym i kabotażu. KABOTAŻ we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Gospodarczej;
 • suma ubezpieczenia 1.000.000 euro na szkodę, budząca zaufanie, świadcząca o wiarygodności w oczach partnerów i zleceniodawców;
 • standardowo objęta ochroną wina umyślna i rażące niedbalstwo kierowcy, (art. 29 CMR/86 Polskiego Prawa bez limitów w ramach sumy ubezpieczenia);
 • szeroki zakres terytorialny;
 • szeroki zakres towarów objętych ochroną ubezpieczeniową;
 • odpieranie nieuzasadnionych roszczeń z tytułu szkód objętych ochroną ubezpieczenia tzw. ochrona prawna;
 • możliwość ubezpieczenia własnej odpowiedzialności za podwykonawców (przewoźnik umowny).
 • ciekawe rozwiązanie dla ubezpieczenia AC
 • nowy produkt: ubezpieczenie celne

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.

Farmada Transport Sp. z o.o. powstała w 2008 roku, aby działając w ramach Grupy Neuca, lidera dystrybucji produktów farmaceutycznych w Polsce, dostarczać leki do punktów odbioru i od tamtego momentu Spółka stale dynamicznie się rozwija.

Farmada Transport oferuje usługi głównie dla podmiotów związanych z branżą farmaceutyczną. Firma realizuje również przewozy ładunków wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej (art. spożywcze, mrożonki, kosmetyki) oraz towarów neutralnych. W portfolio usług jest także spedycja kontenerów morskich. Przez lata działalności nasza firma wyspecjalizowała się w transporcie ładunków pojazdami typu chłodnia. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz pojazdów: busy, solówki oraz naczepy 33-paletowe. Nasze możliwości operacyjne umożliwiają nam świadczenie usług transportowych dla wielu branż. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że posiadamy certyfikaty które są wymagane przy transporcie produktów farmaceutycznych, to właśnie na tej grupie klientów obecnie się koncentrujemy. Jesteśmy w stanie zrealizować transport z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu różnorakich środków transportu, oferujemy transport drogowy, lotniczy oraz morski

ING Lease (Polska) Sp. z o. o.

Spółka ING Lease (Polska) Sp. z o.o. obecna na rynku od ponad 25 lat, jest jedną z największych instytucji leasingowych w Polsce. ING Lease wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ING Banku Śląskiego S.A. Zapewnia klientom bezpieczny dostęp do atrakcyjnego finansowania ruchomości i nieruchomości. W swoim portfolio produktów firma oferuje leasing  pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i urządzeń, a także sprzętu medycznego, biurowego i IT – również w programach uroszczonych takich jak ING Auto, ING Truck, czy ING Maszyny.

MONEVIA Sp. z o.o.

Monevia to najdłużej działający FinTech mikrofaktoringowy w Polsce, zajmujący się finansowaniem należności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w modelu w 100% online. Spółka od 5 lat prowadzi zyskowny biznes mikrofaktoringowy i posiada stabilną bazę kapitałową. Oferta Spółki odpowiada przede wszystkim na potrzeby mikro- i małych przedsiębiorców.

Monevia udostępnia gotówkę zamrożoną w formie faktur z odroczonymi terminami płatności aż do 90 dni. W tym celu udostępnia swoim klientom internetową platformę transakcyjną – Platforma Monevia – na której zarejestrowało się i jest obsługiwanych już przeszło 5.000 podmiotów. On-linowy system obsługi zapewnia łatwy i szybki dostęp do gotówki.

Monevia posiada szereg ofert dostosowanych dla firm transportowych. Finansowanie faktur za zlecenia transportowe to m.in. finansowanie 100% wartości faktury brutto, szybkie wypłaty w PLN i EUR, a także możliwość indywidualnego parametryzowania okresu finansowania z uwzględnieniem czasu potrzebnego na spływ oryginałów dokumentów do spedytora.

Brigade Electronics

Brigade Electronics jest liderem na rynku urządzeń zabezpieczających, oferującym rozwiązania pasujące do wszystkich pojazdów użytkowych i mobilnych urządzeń.

Od 1976 roku, kiedy wprowadziliśmy do Europy pierwszy alarm cofania, broniliśmy bezpieczeństwa pojazdów i instalacji i nadal przodujemy, będąc pionierami w zakresie wielu produktów oraz opracowując i opatentowując nowe technologie.

Rozwiązania Brigade zmniejszają ryzyko kolizji i chronią niechronionych użytkowników dróg, minimalizując martwe pola pojazdów i pomagając kierowcom w bezpiecznym manewrowaniu. Nasze portfolio produktów obejmuje systemy kamer 360 °, systemy kamer monitorujących, alarmy cofania White Sound®, czujniki wykrywania przeszkód, radary do wykrywania przeszkód i cyfrowe rejestratory.

IMPULS LEASING

Spółka IMPULS-LEASING Polska powstała w 2007 roku i wchodzi w skład Holdingu IMPULS-LEASING International, który jest częścią Grupy Finansowej Raiffeisenlandesbank Upper Austria. Spółka oferuje finansowanie w formie leasingu operacyjnego, finansowego, pożyczki, dzierżawy oraz finansowanie stocku pojazdów dla autoryzowanych dealerów. www.impuls-leasing.pl